Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

İnternet sitesi, kısaca firmanızın sanal dünya da yer alan ofisidir diyebiliriz. Öyle bir ofis düşünün ki, dünyada milyonlarca kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Hemde 24 saat !

Günümüzde teknolojinin ve teknoliji ile birlikte internetin bu kadar yaygınlaşması, artık firmalar için internet sitesi sahibi olmayı neredeyse zorunlu kılmıştır. Herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar, her evde hatta her odada yer alan bilgisayarlar, insanların istedikleri bilgiye yada ürüne birkaç " tık " ile ulaşabilir hale gelmesini sağlamıştır. Örneğin, evinde musluğu bozulan bir birey artık sağa sola sorarak bir tamirci aramıyor, açıyor interneti " tamirci " yazıyor, karşısına çıkan firmalardan birini arayarak musluğunun tamir edilmesini sağlıyor. Böyle bir durumda, aynı bölgede ofisi olan bir tamircinin kapısına tek bir müsteri bile gelmezken, yine aynı bölgede kendi websitesini açan firmaya ise hiç zahmete girmeden onlarca belki de müşteri telefonla arıyor. En basitinden bu örnek, internet sitesinin gücünü ortaya koymaya yeterlidir ... Şöyle bir düşünün, siz bile bu gün çözemediğiniz bir sorunla karşılaştığınızda ilk işiniz google'ı açmak ve soruyu sormak olmuyor mu ? Durum bu iken , neden sizinde aranıldığında ilk sıralarda ortaya çıkan , etkili ve profesyonel bir siteniz olmasın ?

Biz , Progela Reklam Ajansı olarak; Eskişehir'de yüzlerce firmanın websitesini yüzümüzün akıyla tamamlamış bulunmaktayız. İnternet sitelerinin firmalara kattığı gücün farkında olarak yıllardır, müşterilerimizin için çözüm odaklı , profesyoneler hizmet sunmaktayız..

                                                                                                                                                       Eskişehir Web Tasarım