Sosyal Medya Hizmeti

  • Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya 

Dijital çağda insanlık her şeyi internet üzerinden yapabilecek seviyeye ulaştı. Tanıtım, reklam veya bilgilendirmelere bir tık ile mesafesindeki ziyaretçiler saniyeler içerisinde aradığı bilgiye ulaşıyor. Sosyal medya olarak adlandırılan ve günümüzde çok yoğun bir şekilde kullanılan platformlar özellikle reklam ve tanıtım kampanyalarının baş aktörü durumunda. Tabii bu durumdan ticari açıdan faydalanmamak firmalar açısından büyük bir kayıp olacaktır. Bu işin bilincine varan kuruluşların adeta gözbebeği durumundaki sosyal medya milyonlarca kişilik müşteri potansiyeli anlamını taşıyor. Eski yöntemlere göre çok daha hızlı ve net çözümleri getiren sosyal medya aracılığı ile yapılan tanıtımlar sadece belirli bir ülke ile sınırlı kalmayıp bütün dünyada aynı anda takip edilebiliyor.

Sosyal Medya Gücünüz Olmaya Talibiz

Elbette tüm bu avantajlardan en verimli şekilde yararlanabilmek için profesyonel bir sosyal medya yönetimine sahip olmanız gerekecektir. Fakat firmaların bu noktada en büyük sorunlarının başında kuruluşa ait sosyal medya hesaplarının yönetilmemesi veya kendi haline terk edilmesinden kaynaklanan verimsizlikler yatıyor. Sosyal medya yönetimi alanında sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız böylesine yorucu ve zaman alan bir uğraştan sizleri kurtarıyor. Uzman kadrosu ve bilişimcileri ile firmamız internet alanında yapılan reklam kampanyalarında ürün veya hizmetlerinize zirve yaptıracak en büyük sosyal medya gücünüz olmaya taliptir. Üstelik en cazip fiyat koşullarında geliştirdiğimiz tüm hizmetler sayesinde sürekli canlı kalacak olan hesaplarınızda ki yükselişi müşteri sayısındaki artıştan anında hissedeceksiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Başlı Başına Bir Uzmanlık Alanı

Son rakamlar ışığında totalde 3 milyarın üzerinde bağlantının gerçekleştiği sosyal platformlarındaki yoğunluğu en iyi şekilde değerlendirilebilmesini sağlayan sosyal medya yönetimi internetin büyülü dünyasının kapılarını ticari düşüncelere sınırsız şekilde açıyor. Üstelik son yıllarda akıllı cep telefonlarından her türlü işlemin yapılabilmesi bu alanı çok daha değerli kılmaya başladı. Dilerseniz platformlardaki kullanıcı sayılarının son verilerine bir göz atalım;

  • Facebook=2,13 milyar
  • İnstagram=700 milyon
  • Tumblr =341 milyon
  • Twitter = 328 milyon
  • Google plus= 300 milyon
  • Pinterest= 200 milyon

Ve liste bu şekilde uzayıp gidiyor. Burada çok iyi anlaşılması gereken nokta bu alanlardan maksimum düzeyde getiri sağlanabilmesinin yolunun iyi bir sosyal medya gücü oluşturmaktan geçtiğidir.

Sosyal Medya Hesaplarınızda Takipçileriniz Sizden Sürekli Haberdar Oluyor.

Ürün pazarlama stratejilerindeki müthiş rekabetin kıyasıya yaşandığı sosyal medya üzerinde özellikle firmalar profesyonel ve ölçülerde hizmet alma arayışı içerisindeler.  İşte bu arayışı son derece yüksektir kapasite ile karşılayan firmamız sosyal medyada güçlü bir yapı oluşturmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya ile ilgili olarak bizlere günün her saatinde ulaşarak aklınıza takılan soruları lütfen bildirmekten çekinmeyiniz. Çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı hizmetlerinde en büyük referans kaynağı bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı sosyal medya çalışması olan kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Marka değerinizi zirveye taşımak üzere sizlerden gelecek çağrılara yanıt vermek üzere telefonlarımız günün her saati açık bulundurulmaktadır.

 

Telefon
Telefon