Web Tasarım

  • Web Tasarım

Web Tasarım

Eskişehir Web Tasarım konusunda hizmet vermekte olan Progela, 2010 yılından bu yana çok sayıda firma için profesyonel web sitesi hazırlamış ve halen hazırlamaktadır. Özellikle kaliteli bir web sayfasına sahip olmanın avantajlarının farkında olup, özgün web sitesi tasarımı kullanmak isteyen kurum ve kuruluşlar tarafından sıkça tercih edilen Eskişehir Web Tasarım yurt içi ve yurtdışında birçok kurumsal ve e-ticaret hizmeti verilebilecek profesyonel web sitesi tasarımlarını ortaya koymuştur.

Firmamız Eskişehir Web Tasarım, web sitesi tasarımını yapmadan evvel müşterilerinin istek ve beklentilerini dinleyerek, istek ve beklentilere tam anlamıyla karşılık verebilen web sitesi tasarımlarını ortaya koyabilecek uzman bir ekipten oluşmaktadır. 

Özellikle ekibimiz, web sitesi tasarımı konusunda uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızdan meydana gelmektedir. Uzman ekibimiz tarafından, sizin onayınızı alan tasarım belirlendikten sonra web siteniz oluşturulmaya başlanmaktadır. Bu bağlamda firmamız Eskişehir Web Tasarım için, sizin isteğiniz siteye sahip olmanız bizim ilk önceliğimizdir.

Firmamız tarafından titizlikle hazırlanan web sitesi tasarımınız sizlerin isteği doğrultusunda % 100’e varan bir oranda web sayfanızı yönetebileceğiniz kullanışlı bir web sitesi yönetim paneli ile beraber hazırlamaktadır. Hazırlamış olduğumuz bu kullanışlı ve web sitesine ait olan yönetim paneli sayesinde, site ile ilgili bölümler kolayca güncellenebilmektedir. Ayrıca sizlerden gelen istek ve beklentiler doğrultusunda web sitenize muhasebe programları, fiyat listesi programları başta olmak üzere çeşitli özellikleri içeren eklentiler de en son versiyonlarıyla sitenize başarılı bir şekilde eklenebilmektedir.

Hazırlamış olduğumuz web sitenizi dilerseniz mobil cihazlar ve tabletler için uyumlu hale getirerek web sitenizin her çeşit elektronik aletten ulaşılabilmesi sağlanabilmektedir. Bu imkân sayesinde web sitenizin özellikle de e-ticaret sitesi özelliğinde olan web sitesinin kullanım amacına daha hızlı bir şekilde ulaşması kolay ve profesyonel bir şekilde sağlanabilmektedir.

Web tasarımı örneklerimizi incelemek isterseniz sitemizin ana sayfasında yer alan referanslar kısmından istediğiniz web sitesinin yer aldığı kategorilerde yer alan site örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Eskişehir Web Tasarım olarak sitemizin referanslar kısmında yapmış olduğumuz çalışmaların hepsine birden yer verememekteyiz. Bunun sebebi kurum ve kuruluşların memnuniyeti ve gizlilik kurallarından kaynaklanmaktadır.

Firmamız, gerçekleştirilecek olan projelere göre gerçekçi ve doğru fiyatlandırma politikasını izlendiğinden ötürü projelere sabit fiyat tarifeleri uygulamamaktadır. Bu şekilde firmamız müşteri memnuniyetini ve projelerin detaylarına göre en doğru fiyatı sunabilmeyi bu sayede başarabilmektedir.

Uzman ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz profesyonel kalitedeki web tasarımı hizmetimizin haricinde çok sayıda hizmet sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin neler olduğuna sitemizin ana sayfasından ulaşabilir ve almak istediğiniz hizmet hakkında doğru ve aydınlatıcı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Web tasarımı ile ilgili ya da sunmuş olduğumuz diğer hizmetler için sormak istediğiniz soruları bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz. Firmamız konuyla ilgili olarak sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Telefon
Telefon