Tanıtım Filmi

  • Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi 

Ticaretin vazgeçilmez kuralı kaliteli ürün veya hizmeti iyi bir reklam kampanyası ile dünyaya duyurmaktır. Dolayısıyla başarılı bir kampanyası gerçekleştirebilmek için profesyonel düzeyde hazırlanmış tanıtım filmi bu noktada en kritik başlığı oluşturuyor.  Ancak şöyle bir sorun var ki sizinle aynı işi yapan çok sayıda firma İle aynı kulvarda yarışmak zorundasınız. Bu noktada sizin son derece kaliteli ürün veya hizmetlerinizin kitlelere ulaştırılabilmesini sağlayacak doğru ve etkileyici bir şekilde oluşturulan tanıtım filmine ihtiyaç duyacağınız kesindir. Herkesin reklam yaptığı günümüz koşullarında kitlelere ulaşabilmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu nedenle hazırlanacak tanıtım filminin nefes kesici ve sürükleyici olduğu kadar görsel etkileşimi ortaya çıkarması gerekecektir. Lütfen tanıtım ve reklam kampanyalarımız için dert etmeyiniz. Çünkü firmamız sizlere profesyonel ölçülerde tanıtım filmlerini en uygun fiyat şartlarında sunmaktadır.

Tanıtım Filmi Unutulmaz Olmalı

Gerek kalıcı ve etkileyici bir reklam kampanyası için gerekse firmanızın temsil edilmesi bakımından sizlere uzun yıllar hatırlanacak bir reklam tanıtım filmi hazırlamamıza ne dersiniz? Milyonlarca insan ile yıllar boyunca sürekli iletişim içerisinde olmanızı sağlayacak reklam filmlerimizi iç ve dış mekânlarda son derece kalite kameralar ile gerçekleştiriyoruz.  Her haliyle hazırlanmış bir filmi ister internet ortamında ister web sayfanızda gururla yayınlayacaksınız. Elbette sosyal paylaşım platformları You Tube, Facebook, Twitter ya da İnstagram gibi alanlarda ticari markanızı tanıtacak olan bu filmlerin müşteri potansiyelinizi doğal olarak arttıracağını söylemeye gerek yok. Tabi filmi isterseniz televizyonlarda yayınlama şansızın her zaman bulunuyor.

Tanıtım Filmi Hazırlanabilmesi İçin Birçok Aşamanın Geçilmesi Gerekiyor

Ürün veya hizmetinizi milyonlarla buluşturacak olan tanıtım filmi her şeyden önce görüntü kalitesi bakımından sıra dışı bir üstünlük sağlamalıdır. Tabii aşama aşama ilerleyen reklam çalışmalarının sektörel konsepte göre değişiklik gösterdiğini hemen belirtelim. Sözgelimi bir kişi tanıtımı yapılacaksa ki, bu bir yazar olabilir veya bir doktor, böyle bir tanıtım filminde gerek stüdyo ortamında gerekse dış mekânlarda çekimlerin yapılmasına (kliniğin dışarıdan görüntüsü gibi) ihtiyaç bulunur. Veya bir ürün tanıtılacaksa bu ürünün imal edildiği tesislerin havadan çekimleri, üretim aşaması, iç mekân çekimleri, ya da direkt ürünün kendisinin birçok değişik açıdan çekimlerinin yapılabilmesi için farklı stratejilerin bir arada uygulanması gerekecektir. Bu noktada firmamız son teknoloji ürünü cihazlar ve uzman bir ekiple tüm tanıtım filmini baştan sona kadar en modern ölçülerde dizayn ederek sizlere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Görüntülere Uygun Metin ve Seslendirme Diğer Önemli Aşamalar

Bir reklam kampanyası için hazırlanan filmde her şeyin dörtdörtlük olması gerekir. Dolayısıyla görüntü kalitesinin tanıtımı yapılacak olan ürün veya hizmetin en çarpıcı cümlelerle reklam metni haline dönüştürülmesi görüntü kurgu ve montajının ardından gelen ikinci aşama olarak kabul edilebilir. Ayrıca izninizle bir önemli bir hatırlatmada daha bulunalım. Amatörce yapılmış bir çekimde seslendirme veya bu seslendirmeye yön verecek metinler bulunmaz veya çok kötü yapılandırılır. Bu durum izleyici açısından son derece olumsuz bir etki yapar. Kısa hatırlatmamız ardından sizlere tanıtım filmi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edelim.  Bahsettiğimiz nedenlerde dolayı sadece görüntü çekimleri ile sınırlı kalan bir film maalesef yetersiz kalacaktır. Bu görüntülerin üzerinde düşünülmüş kısmen sanatsal cümlelerle ifade edilmesi ve bu metni oldukça etkileyici bir ses tonuna sahip bir seslendirme sanatçısı tarafından hayat verilmesi tanıtımın başarı şansını en üst noktaya taşıyacaktır. Lütfen tanıtım ve reklam kampanyalarınız hakkında sormak istediklerinizi bizlere günün her saatinde açık telefonlarımızdan aktarmaktan çekinmeyiniz. Sizin başarınız ile övünmek için sizlerin aramanızı bekliyoruz.  Esen kalınız.

Telefon
Telefon