Marka Tescil Hizmeti

  • Marka Tescil Hizmeti

Marka Tescil Hizmeti

Marka Tescil 

Hangi ticari alanda olursanız olun bin bir emekle geliştirdiğiniz markanızı kendi adınıza kaydettirmediğiniz sürece her zaman çalınma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Dolayısıyla marka tescil süreci bir firma açısından hayati öneme sahip bir konu ve kesinlikle ihmal edilemez.  Ürününüzü veya hizmetinizin uluslar arası alanda prestijini korumayı hedefleyen bu sistem markanızın resmi kayıtlarda sizlere tahsis edilmesi ile ilgili bir süreçten oluşuyor. Elbette belirli aşamaların söz konusu olduğu bu sürecin son derece dikkatli ve seri bir şekilde yürütülmesi gerekiyor. Ayrıca bu sürecin profesyonel şekilde geçilmesi ve hiçbir açık nokta kalmaması ileride yaşanabilecek olumsuzlukların da önüne geçmektedir. Önemli bilgi birikimi ve deneyim gerektiren marka tescil süreci firmamız tarafından profesyonel ölçülerde karşılanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Marka Tescil Başvurusu Şahıs veya Kurumsal Kimlik Adına Yapılabiliyor

Öncelikle bir marka tescil başvurusu yapabilmeniz için bazı evraklara ihtiyaç bulunmaktadır. Dilerseniz daha fazla bekletmeden başvuru için hangi evraklar gerekiyor? Hemen aktaralım. Marka tescili için iki türlü yol izlenebiliyor. Bunlar;

  • Gerçek kişilik (şahsi başvurular)

Bireysel olarak marka tescili işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

  • TC Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı
  • Başkası adına bu işlemi gerçekleştiriyorsanız bu kişinin vekaletnamesi
  • Son olarak Marka örneği

Yeterli olmaktadır.

  • Tüzel kişilik

Kurumsal olarak başvuru yapacaksanız;

  • Vergi levhası ve kayıtlı belgeler
  • Faaliyet belgesi
  • Firma adına başvuran kişiye verilmiş vekaletname
  • Marka örneği (bu örnekler arasında logo veya amblem ilk sırada geliyor)

Evraklar işlem yapılabilmesi için yeterli olacaktır.

Ürün veya Hizmetlerinizi Sunmadan Önce Marka Tescili Yaptırmalısınız

Kapsamlı bir ticari ürün veya hizmeti piyasa şartlarında değerlendirmeden önce marka değeri taşıyan ürününüzü mutlaka öncelikle marka tescil ile garanti altına almak zorundasınız. Çünkü dijital teknolojilerden azami miktarda yararlanan marka uyanıkları birkaç dakika içerisinde ürünün markasının her hangi bir şahıs veya kurum adına tescili olup olmadığını sorgulayabilir ve size ait bir ürünün markasını rahatlıkla kendi adına tescil ettirebilir. Herhalde hiçbir firma böyle bir riske girmek istemez. Lütfen pek çok masraf emek harcayarak hayat verdiğiniz markayı şahsınız veya kurumunuz adına tescil ettirmeden piyasaya sürmeyin. Ülkemizin neresinde olursanız olun marka tescil işlemlerini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği profesyonel kuruluşumuz sizlere bir telefon kadar yakın ve bu alanda sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Son derece uygun ve cazip fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra birçok ödeme kolaylığını sağladığımızı da anti parantez ilave edelim. Bizlere web sayfamız üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden herhangi birisiyle günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formu üzerinden bizlere not bırakmanız durumunda sizlere en kısa sürede dönüş sağlıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı marka tescil çalışmasıyla kendi kategorisinde lider kuruluş olan firmamızı tercih ederek oldukça isabetli bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

Telefon
Telefon