Seo Hizmeti

  • Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

Web dünyasının büyülü gücü internet, insanlık yaşamının her aşamasını kaplamış durumda. Ticaretten, eğlenceye, Bilgiden Sesli ve görüntülü iletişime kadar her alanda maksimum düzeyde kullanılan internet Seo hizmetleri ile ziyaretçinin çok daha kaliteli bir hizmete ulaşmasını sağlıyor. Bu noktada ilk etapta dilerseniz Seo nedir? Sorusu ile sizleri aydınlatmaya başlayalım. Açılımı “Search Engine Optimizasyon” olan ve İngilizce kelimelerin kısaltılmasından elde edilen SEO kavramı kısaca web alanında kopya yazılım ve içerik kullanılmasının önüne geçmeyi amaçlıyor.

SEO Kriterlerini İlk Olarak Google Geliştirdi

İlk olarak dünyada gerçekleştirilen bağlantıların yaklaşık olarak %75 gibi önemli bir bölümünü elinde bulunduran Google tarafından başlatılan bu nezih çalışma yani SEO, Web sayfalarının kendisi üzerinden geçiş yapan ziyaretçiye kaliteli ve özgün içerik sunmasını teşvik etmek amacıyla ödüllendirme ve cezalandırma prensibine dayanıyor. İçeriklerini orijinal ve özgün şekilde yayınlayan siteleri ilk sayfalara doğru taşıyan Google bunun tersini yapan yani kopya içeriklerle doldurulan web sitelerini ise alt sayfalara doğru itiyor. Ceza kısmına sonradan Spam site kavramını da ekleyen Google bir bakıma bu siteleri zararlı site olarak görmeye başladı.

SEO hizmeti İle Google İlk Sayfalarda Olmak Müthiş Bir Avantaj

Bugün için ödül ve cezalarla sistemi disipline etmeye yönelik ve oldukça katı kurallarla yönetilen bir sisteme dönüşen Seo kriterleri 200 civarında algoritma ile sıkı bir şekilde milyonlarca web sitesini denetliyor. Günümüz şartlarında yazılımdan içeriğe kadar birçok konuda web sitelerini hızla dolaşarak denetim yapan yapay zekâ robot programlar gördükleri aksaklıklara göre bir sitenin kalite seviyesini belirliyor ve buna göre ziyaretçiyi yönlendiriyor. Dolayısıyla yazılım kodlamalarında;

  • Tema
  • Script uygulamaları

Gibi konularda yazılım orijinalliği arayan bu programlar daha sonra  web sitelerinin içerik kısmını kontrol ediyor. Bu çerçevede ;

  • Resim
  • Grafik çalışmaları

Gibi bir takım yayın enstrümanlarında özgünlük ve orijinallikleri kontrol eden arama motoru robotları bu kurallara uygun hareket eden web sitelerini adım adım bir sayfaya doğru taşıyor. Dolayısıyla özellikle ticari düşüncelerle kurulmuş bir web sayfası aynı frekansta ürün veya hizmetleri bulunan diğer sayfaların makale, resim veya videolarının çalması olarak görülen kopya içeriğin her yönüyle siteye zarar verdiğini söyleyebiliriz. Eğer Google ilk sayfaları hedefliyorsanız profesyonel SEO hizmeti ile bu sayfalara ilerlemeniz durumunda aynı zamanda yüksek bir müşteri potansiyeline ulaşacağınızı da asla unutmamanız gerekiyor.

Seo Hizmetleri Sizlere Profesyonel Ölçülerde Sunulmaktadır

İç ve dış SEO olarak iki kategoride değerlendirilen Seo hizmetleri eğer yazılım anlamında tamamlandı ise sırada belki de en zor kısmı yani içeriklerin bu kriterlere göre oluşturulmasına geliyor. Elbette bu iş hiç kolay değildir.  Şöyle bir örnekle açıklayalım; Sözgelimi resim veya videoları kendiniz çekerek bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Fakat onlarca farklı ürüne sahip bir firmanın daha önce hiçbir yerde ( web sayfası, gazete, dergi, vs) yayınlanmamış makaleleri oturup yazması hayli emek ve zaman isteyen bir iştir. Üstelik bu yazıların sadece özgün olması de yeterli değildir. Arama motorunun yayınları rahat indexleyebilmesi için Title, Keywords ve H Taglarından oluşan bir sıralamanın uygulanması gerekecektir. Aslında tüm bunları uzmanlarına bırakmanız çok daha isabetli olur. Sizlere profesyonel ölçülerde Seo hizmeti sunan firmamızı günün her saatinde arayabilir ve konu hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim formumuz üzerinden bizlere not bırakmanız durumunda en kısa sürede sizlere dönüş sağlıyoruz. Son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızla sizleri birinci sayfada görmek bizleri de çok mutlu edecektir. 

Telefon
Telefon