Beşler Kuruyemiş Tanıtım Filmi

Beşler Kuruyemiş Tanıtım Filmi

Beşler Kuruyemiş Tanıtım Filmi

BEŞLER KURUYEMİŞ AŞ 1991 yılında kuruldu, 2007 yılında leblebi ve leblebi çeşitlerinde üretimini üç kuşaktır sürdüren KORKMAZLAR AŞ bünyesine girerek, sektöründe öncü firmalar arasında yer almıştır.

Kuruyemiş çeşitleriyle ve bünyesinde AR-GE çalışmalarına bağlı olarak 2011 yılında çikolatalı draje üretimine başlamış ve kısa süre içerisinde birçok ülkeye adını duyurmuştur.

Isparta’ da bulunan fabrikamızda AR-GE çalışmalarına önem vererek kuruyemiş ve draje üretimine sürekli yenilikler katmaya devam etmekteyiz. Kurumsallık adına büyük başarılara imza atan firmamız özellikle teknolojik sistemleri takip ederek kapasitesini arttırmış, üretiminde özellikle hijyen ve insan sağılığına önem vermiştir.

Yüksek kalite ve gıda güvenliğine öncelik veren firmamız ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve helal sertifikası gibi kalite belgelerine sahiptir. Ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, üretimde hijyen ve tazeliği her zaman ön planda tutmaktadır. insan sağlığı öneminin bilincinde olan deneyimli personellerimiz ile gerek kuruyemiş gerekse draje üretimindeki kontrollerimiz hammadde alımıyla başlar ve tüketiciye ulaşıncaya kadar devam eder.

Gelişen Teknoloji ile beraberinde yeniliklere açık olan firmamız gün geçtikçe ürün yelpazesini arttırmakta ve AR-GE çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Beşler kuruyemiş, 8200 m2 kapalı alan ve 22000 m2 açık alanda üretimini gerçekleştirmektedir. Birçok bölgede depolar, satış mağazalar ve şubeler aracılığı ile tüketicilere ürünlerimiz sunulmaktadır. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birçok kitleye hitap eden firmamız, güvenilir kimliği ve dürüstlüğünden ödün vermeden siz tüketicilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Kategori: Tanıtım Filmi

KULLANILAN PROGRAM ve YAZILIM:

DİĞER DETAYLAR:

Telefon
Telefon