Moov Now yapay zekalı yaşam koçunuz olmaya aday

28

Şub

  • Moov Now yapay zekalı yaşam koçunuz olmaya aday

c

Firma kasım 2015’te daha ince tasarımlı 2. jenerasyon Moov Now akıllı bilekliği piyasaya sürdü. Kurucularından Meng Li ürünlerinin sıradan adım sayar ve kalori ölçer akıllı bilekliklerden ayrıldığını belirtiyor. Hatta firmanın mottosu Moov Now ile kullanıcılarına yapay zekalı bir yaşam koçu sundukları yönünde, haksız da sayılmazlar.

Nitekim iOS ve Android akıllı telefonlarla kullanılabilen Moov Now ile koşu/yürüyüş, yüzme, bisiklet, boks ve evde egzersiz kategorileri uygulama üzerinde farklılaştığından hepsi için ayrı bir çalışma programı ve video içeriği bulmak mümkün. Evet, ürün su geçirmez olduğu için yüzerken kaç tur attığınızı hesaplabiliyorsunuz veya boks yaparken size kamera yardımı olmadan 9-axis sensörleri sayesinde kroşenizin şiddetini söyleyebiliyor.

Hatta benim gibi spor salonlarına gitmekten sıkılanlar ve iş koşuşturmasından spor yapmaya vakit bulamayanlar için Moov Now, günde 7 dakikalık egzersiz programıyla kullanıcılarını forma sokmayı vadediyor. Tüm bunları yaparken adım basıncınıza veya temponuza göre sizi anlık sesli komutlarla motive ediyor.

 

Telefon
Telefon