Cloud E - Mail Hizmeti

Cloud E - Mail Hizmeti

Zimbra Progela Posta

ProgelaPosta gücünü, Zimbra'nın gücünün, esnekliğinin ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden yapılandırılması ve sizin ihtiyaçlarınıza %100 cevap verecek şekilde hazırlanmış Türkçe arayüzünden alır.

Güvenli Progela Posta

Dünyanın 12 farklı noktasında online spam ve iki faklı antivirus programı ile virüs kontolü (Solucan, Truva Atı dahil) yapan ProgelaPosta ile üst seviye güvenlik ile tanışın. Kurumsal ve Bireysel Kara ve Beyaz Listeler, Karantina Yönetimi, sayesinde Profesyoneller gibi kendi güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.

Kesintisiz ProgelaPosta

4 farklı coğrafyadaki e-posta kabul sunucuları ile internetiniz kesilse bile e-postalarınız asla kaybolmaz. Internet erişiminiz sağlandığı anda ProgelaPosta sistemleri bunu algılar ve birikmiş e-postalarınızı anında teslim eder. İki farklı coğrafi lokasyondaki gönderim sunucuları ile e-postalarınız kesintisiz gönderilir.

Kolay Progela Posta

Tamamı Türkçe ve kolay kullanım arayüzü ile Web'den yönetim ProgelaPosta'da. İstediğiniz zaman bir e-posta ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Satış Grubunuza yeni gelen takım arkadaşınızı eklemeyi mi unuttunuz? ProgelaPosta'da zaman sınırlaması yok. Girin web'e yeni e-posta dağıtım listenizi oluşturun. Telefon etme, ticket açma derdiniz yok.

Hemen Progela Posta

ProgelaPosta Kurumsal e-posta Sistemini tercih ettiğinizde, e-postalarınız kaybolmadan geçiş imkanı sağlarsınız. MX kayıtlarınızın yönlendirilmesi ile daha önce kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak, ProgelaPosta'ya terfi edebilirsiniz.

Para Kazandıran Progela Posta

ProgelaPosta ile sunucu yatırımları, işletim maliyetleri, gelecekte büyüyünce ne olacak? Bunca yatırım çöp mü olacak? Bir numara büyüğünü mü alsak? sorularını unutun. Cloud altyapısı ile siz ne zaman isterseniz, o zaman isteğiniz şekli alan e-posta sistemi, üstelik hiç bir ek yatırım maliyeti gerektirmeden. Tasarrufa ProgelaPostadan başlayın.

Eskişehir mail, Eskişehir hosting takibi ProgelaPosta uZmanPosta Altyapısını Kullanmaktadır.

Telefon
Telefon