Fakat One Garanti One Reklamı Kalben çekildi

10

Kas

  • Fakat One Garanti One Reklamı Kalben çekildi

Kalben ve Doğu Demirkolun rol aldığı Garanti Bankası’nın yeni nesil bankacılık uygulaması GarantiOne, reklam filmi ile görücüye çıktı. Fakat One...

Garanti Bankası’nın, 18-25 yaş arasındaki müşterilerine özel hazırladığı bankacılık uygulaması GarantiOne’ı tanıtan reklam filmi yayına girdi.

Akıllı telefonlara yüklenen gençlik uygulamasında; para transferi, hesap işletim ücreti ve başka banka ATM’lerinden para çekme işlemi ücretsiz olacak. Bu hizmetlerin yanı sıra GarantiOne, kullanıcılarının yaşam tarzları ve tercihlerine özel hazırlanan yenilikçi fırsat ve kampanyalar sunacak. Kullanıcılara sunacağı yoğun çekiliş ve ödül içeriği ile sürekli günlük hayatlarına dokunacak. Kampanyalar arasında, alışverişlerde nakit iadesi gibi fırsatların yanı sıra, cepten arkadaşlarına hediye gönderme seçenekleri de yer alacak.

Garanti One’nin reklam filminde, yılın en hızlı çıkış yapan müzisyenlerinden Kalben Sağdıç ve stand-up şovlarıyla gençler arasında büyük beğeni kazanan Doğu Demirkol rol alıyor. Yönetmenliğini Serdar Erener ve Bertan Başaran’ın üstlendiği film, Alametifarika imzasını taşıyor.

                                                                                                                 kaynak: Dijital Ajanslar

Telefon
Telefon